Na czym polega usługa door to door w transporcie międzynarodowym?


Odbieranie przez firmę przewozową paczek bezpośrednio od nadawcy i dostarczanie ich pod wskazany adres nie jest nowym zjawiskiem – popularna i wygodna usługa door to door jest częścią między innymi procedur związanych z gwarancją sprzętów. Od kilku lat jej standard można dostrzec również w ofertach firm zajmujących się transportem międzynarodowym.

Charakterystyczną cechą przewozów door to door jest realizacja całego procesu wyłącznie przez jedną profesjonalną firmę spedycyjną, będącą operatorem transportu multimodalnego. Koordynuje ona całym transportem od momentu odebrania przesyłki do momentu dostarczenia jej pod wskazany adres, z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych formalności. Takie rozwiązanie pozwala przede wszystkim ograniczyć koszty związane z transportem, a także maksymalnie skrócić czas dostawy. Ponadto jest to bardzo wygodna forma transportu dla samego zamawiającego. Pełną odpowiedzialność za przewóz bierze na siebie spedytor.

Transport door to door wybierany jest głównie przez przedsiębiorców, którym zależy na płynnym realizowaniu łańcucha dostaw przy zoptymalizowanych kosztach.

+48 32 284 50 80 info@e-cargo.pl +48 603 630 991

Cargo Express Sp. z o.o.

ul. Partyzancka 80/92, 95-200 Pabianice, łódzkie

Kontakt Formularz zapytania