Jak wysłać dużą paczkę?


Wysyłka dużej paczki może być prosta!

Każdy z nas nadawał wcześniej przesyłki – niezależnie czy były to jakieś drobnostki dla osoby bliskiej, istotne dokumenty i przedmioty dla partnera biznesowego, czy po prostu zwrot niechcianego towaru. W przypadku standardowych wymiarów i kształtów prawdopodobnie nikt nie napotkał żadnych problemów. Jednak wszystko zmienia się w sytuacji, gdy nagle stoimy przed zapakowaną, dużą paczką, której nawet przeniesienie z miejsca na miejsce sprawia nam problemy, a wysyłka wydaje się niemożliwa.

Skąd te problemy?

Przede wszystkim jest to związane z faktem, że zarówno nadawcy, jak i firmy kurierskie są przyzwyczajeni do wysyłki przesyłek, które nie wykraczają swoimi wymiarami, ciężarem czy kształtem ponad standard. Gdy już staniemy w sytuacji, gdy niezbędne jest wysłanie „anomalii” nie wiemy co zrobić, a kurierzy prawdopodobnie odmówią jej przyjęcia lub policzą niezwykle wysokie stawki. Ma to swoje uzasadnienie: nie zawsze posiadają odpowiednią ilość miejsca w swoim pojeździe, a dostarczenie dużej paczki wprost do rąk odbiorcy przekroczy ich możliwości. Czy są Państwo w związku z tym skazani na przerażające koszty? Nie!

Prosto i sprawnie z Cargo Express

Nasza firma doskonale rozumie ten problem przesyłkowy – w szczególności, że często słyszymy o nim zarówno od osób prywatnych, jak i od dużych przedsiębiorstw. Cieszymy się, że zawsze możemy przedstawić im idealne rozwiązanie, ponieważ Cargo Express obsługuje również duże paczki. Aby je wysłać wystarczy wypełnić nasz formularz zapytania, wskazując wszystkie informacje dotyczące jej wagi czy wymiarów. Nie tylko przyjmiemy każde zlecenie, ale również zagwarantujemy korzystną cenę, dopasowaną do każdego budżetu.

Szereg możliwości

Zapoznając się z formularzem zapytania zauważą Państwo, że oferujemy kompleksową obsługę, w pełni dostosowując ją do indywidualnych potrzeb. Obejmuje to wybranie rodzaju transportu (drogowy, lotniczy, morski), a także prędkości naszego serwisu (ekonomiczny, ekspresowy). Można też wybrać, skąd odebrać i dokąd dostarczyć paczkę (możliwe odebranie i zostawienie jej w dowolnym porcie) oraz określić czy mają to być zlecenia krajowe czy międzynarodowe (obejmujące odprawę celną). Zachęcamy też do zamieszczenia wszystkich dodatkowych informacji o przesyłce w sekcji „Uwagi”. Czyli wysyłka dużej paczki może być prosta, ponieważ u nas wymaga tylko wypełnienia formularza!

+48 32 284 50 80 info@e-cargo.pl +48 603 630 991

Kontakt Formularz zapytania